צרו קשר להצעת מחיר

אחסון ותחזוקת אתרים

ניהול אתר

בניית אתר מרשים ואיכותי העונה לצרכי העסק היא השקעה במחשבה תחילה. אם יש לכם את הרעיון וגם אם לא, חשוב למצוא חברה וותיקה ומנוסה עם יכולת לתת מענה מקיף מרגע התכנון ובכל השלבים לאחריו. פיזור השירותים בין חברות שונות מאריך משמעותית את התהליך, מייקר אותו ללא כל ספק ואף גורם לאי הבנות בין גורמי המקצוע השונים וטעויות מיותרות. גם לאחר שהאתר הושק לאוויר עבודה רבה עוד לפניכם, מאחר והאתר זקוק לטיפול באופן שוטף ורציף, תוך מעקב אחרי השינויים והחידושים הרבים בעולם המדיה בכלל ובנושאי הקידום בפרט, שינויים המשפיעים עליו ועל קידומו. מעבר לכך, יש צורך מתמיד בעיבוי התכנים וטיפולים ברמת הקוד, המבנה והתוכן.

אם פגשתם אתרים ותיקים של חברות גדולות ומוסדות גדולים ומצאתם אותם מוזנחים ולא מזמינים, סביר להניח שמאז שהאתר יצא אל אוויר העולם הוא הוזנח ע”י בעליו, ואין מי שמנהל ומקדם אותו כדי לעמוד בקצב הזמן, הקידמה והתחרות בזירת האינטרנט. המבקרים שיגיעו לאתר ינטשו אותו מהר מאוד אותו ויפנו לאתר מתחרה נעים, ברור וחווייתי יותר.

אל תתנו לאתר העסק שלכם להישאר מאחור!

!הכירו את הגבולות שלכם

:בתחום ניהול האתר על כל גווניו ותחומי השירות שבו, עדיף להשאיר את הניהול למקצוענים מכמה סיבות

 • גם אם תצליחו להניב תוצאות, הם יהיו הרבה פחות טובות מתוצאות של מקצוען בעל ניסיון רב בתחום שזו כל מהות עבודתו.
 • כמו שאתם מעניקים שירות של מומחים לקוחות שלכם – אפשרו גם לעצמכם לקבל עבודה מצוינת ממומחה.
 • יקח לכם פי כמה וכמה יותר זמן להגיע לתוצאות לעומת מנהל אתר מקצועי – זמן אותו אתם צריכים להשקיע בלתת מענה ללקוחות שלכם ובעבודה יצרנית.

איך תדעו לבחור מנהל אתר אמין ומקצועי

רצוי לבחור חברת קידום ותיקה וגדולה, היודעת לספק את כלל השירותים שאתם זקוקים בעסק על מנת לייעל את העבודה וההתנהלות. מנהל אתר יעיל, אמין ומקצועי צריך להיות בעל ידע בניהול אתרים וקידומם, והוא צריך להיות בעל ניסיון מוכח בבניית אסטרטגיה ברמת התכנים, הנראות והשיווק.

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מנהל אתר מוכשר ויעיל היא דרך לקוחות מרוצים אשר נמצאים כבר בתהליך מולו וישמחו לשתף אתכם בשביעות הרצון שלהם.
אם החלטתם על חברה לניהול האתר, דאגו להכניס בהסכם ההתקשרות את כל התנאים שאיתם תוכלו להרגיש נינוחים ועם יד על הדופק שאכן פעולות הניהול מתבצעות בזמן המהיר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר, לפחות עד שהתוצאות הטובות ייבנו את האמון לו אתם זקוקים. קראו את השורות הקטנות בהסכם ההתקשרות וודאו שאתם מיוצגים בו בצורה טובה ומלאה, ולא רק הצד של נותן השירות. 

?מה כולל ניהול אתר

 1. ניהול תוכן שותף ותחזוקה על בסיס שעתי או חודשי.
 2. אפיון מחודש לאתר
 3. מחקר זירה הכולל: מחקר מילות מפתח, מחקר תחרות ומחקר מתחרים.
 4. התאמת האתר לקידום בגוגל: אופטימיזציה לאתר ברמת הקוד, המבנה, התוכן ועוד.
 5. שיפור חוויית המשתמש באתר.
 6. ניהול אתרי חנויות.
 7. כתיבת תוכן איכותית.
 8. ניהול משבר מוניטין בשעת הצורך.
 9. פתיחת פרופילים בכל הרשתות החברתיות הרלוונטיות לקהל היעד.
 10. ייעוץ שיווקי.

אנו נדאג להתאים לכם את החבילה המתאימה ביותר.

 

!תשלחו לנו פרטים ונחזור אליכם עוד היום